Vidzemes Darījumu centrs
     
   
     
   
     

 

Mājokļu būvniecība ir viens no kompānijas piedāvātajiem pakalpojumiem. Vidzemes darījumu Centra būvniecības organizēšanu un visu ar minēto saistīto juridisko un finansiālo lietu risināšanu klienta - pasūtītāja interesēs. Mūsu darbības pamatprincips: atbrīvot pasūtītāju no formalitāšu kārtošanas un būvniecības organizēšanas sloga, tā vietā iedrošinot jūs ļauties radošām fantāzijām. Vidzemes Darījumu Centrs projekta "Viesturi" ietvaros ir īstenojis 28 privātmāju būvniecību Valmieras pagastā.

Piedāvājam kompleksu pakalpojumu, kas ietver Jūs interesējoša apbūves gabala meklēšanu un iegādi jebkurā Latvijas vietā, projektēšanu, nepieciešamo būvniecības darbu apjomu un izmaksu izvērtēšanu, būvdarbu veikšanu, kā arī procesa finansēšanas, t.sk. kreditēšanas organizēšanu.

Mēs piedāvājam jebkuram interesentam izmantot mūsu arhitektu biroja pakalpojumus. Praksē esam pārliecinājušies, ka vienkāršāk uzzīmēt jaunu, nevis piesaistīt atbilstoši klienta vēlmēm konkrētai vietai gatavu tipveida projektu. Ja vēl tikai domājat par mājas veidolu, droši nāciet uz mūsu biroju, kur kopā ar mūsu menedžeriem varēsiet gan datorā, gan katalogos pasmelties idejas no vairākiem tūkstošiem māju projektu.